9 results in search
55 photos
27650 Iowa Road Perry MO 63462
$1,050,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,141
Days on Market: 68

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
42046 Indiana Lane Perry MO 63462
$380,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,404
Days on Market: 95

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
40825 Madison Trl Perry MO 63462
$304,900
-$5,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,500
Days on Market: 68

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
17582 Monroe Rd. 675 Perry MO 63462
$299,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,020
Days on Market: 40

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
18904 Monroe Road 581 Perry MO 63462
$275,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,000
Days on Market: 44

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
700 Ely St Perry MO 63462
$249,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,656
Days on Market: 221

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
44800 Mark Twain Lake Estates Perry MO 63462
$150,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,216
Days on Market: 52

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
400 E Main Street Perry MO 63462
$139,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,472
Days on Market: 197

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
407 E Salling Street Perry MO 63462
$89,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,030
Days on Market: 72

Updated 2 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment